چاپار سامانه

سیستم مدیریت محتوای خبری

تحریریه خبر و یا میز خبر یکی از خصوصیات منحصر بفرد سامانه حبری چاپار سامانه است، با این سیستم شما قادر خواهید بود مسئولیت همکاران خبری را تعریف نموده و دسترسی های لازم را بر اساس سرویس های خبری برای آنان مشخص نمایید. دسترسی های هر همکار به صورت سه سطحی است، بدین معنا که ابتدا تعیین می شود جایگاه همکار چیست؟ (سردبیر، ویراستار، خبرنگار) و سپس مشخص می شود همکار در رابطه با خبر دارای چه سطوح دسترسی می باشد؟ (ثبت خبر ، ویرایش خبر، حذف خبر، انتشار خبر) در سطح سوم نیز سطح دسترسی مشخص میشود که همکار به کدامیک از سرویس های خبری دارای دسترسی باشد.

در تحریریه خبر شما این امکان وجود دارد تا اخبار مربوط به سرویسی که بدان دسترسی دارید را مشاهده نموده و سیستم تکمیلی ارجاعات خبر، چرخش خبر از خبرنگار به سردبیر و ویراستار را ممکن می کند، همچنین هر خبر دارای پرونده ای منحصر بفرد خواهد بود تا مشخص شود که چه فعالیتی بر روی خبر انجام پذیرفته است.

پیشنهاد میکنیم برای روشن تر شدن مطلب ویدیویی که به همین منظور تهیه شده است را مشاهده فرمایید.

 

aboutusicon

طراحی سایت های خبری

سیستم مدیریت محتوای خبری چاپار سامانه با بهره مندی از زبان قدرتمند PHP ، سرویس ذخیره اطلاعات MySqli و امکانات نامحدود خود، یکی از برترین سیستم های مدیریت محتوای امن و توسعه یافته ی جهان محسوب می شود. این CMS که بر اساس پلتفرم سیستم کد باز جوملا بنا گذاشته شده از پشتیبانی جهانی و پیوسته ی طراحان برجسته ی وب در سطح بین الملل برخوردار است و به همین جهت از پایداری و دوام مناسبی برخوردار است. امنیت این سیستم به قدری است که هم اکنون بصورت لحظه ای توسط صدها هزار طراح برجسته و مدیران امنیت سایبری در جهان رصد می شود و به محض کشف کوچکترین حفره ی امنیتی بسته ی بروزرسانی آن منتشر در اختیار دارندگان آن قرار می گیرد. از این رو می توان با قدرت تاکید کرد که این سیستم یکی از امن ترین سیستمهای مدیریت محتوای دنیا بشمار می رود. اکنون تیم برنامه نویسان چاپار سامانه قادر است این سیستم داینامیک و تکامل یافته را در سه نسخه متفاوت با امکانات و هزینه ی طراحی مختلف در اختیار علاقه مندان قرار دهد.  لذا در صورتیکه به عنوان یک صاحب رسانه شما نیز از ضعف های سیستم های مدیریت محتوای خبری موجود خسته شده اید، و یا دیگر توان پرداخت هزینه های گزاف بابت نگهداری و توسعه ی سیستم مدیریت محتوای خبری کنونی خود را ندارید، چاپار سامانه، این سیستم مدیریت محتوای فوق حرفه ای را به شما پیشنهاد می کند.